About us

Are you looking for a relaxation in a beautiful environment? Would you like to find a stylish accommodation in Trebon for you and your family for a good price?

00002.JPG 011.JPG 02.JPG 06.JPG 003.JPG 021.JPG DSC_5282.JPG Kapradi.jpg 03.JPG

Then you are just in the right place!

„Beautiful accommodation! We wish we could move there :-)! All is done with love and with amazing details. The owner has a very king approach. We will definitely come back and spend here some more time in Trebon in Vila Jasmina. We can recommend this pension to all our friends!“

Lenka Štochlová

Come and gain new energy in a lovely family pension Vila Jasmina. We offer you the best environment for discovering the magic charm of Trebon. Here, you can rest in stylish apartments, all equipped with own kitchen and bathroom. 


For free: Car park and a garage for your bicycles, internet connection, charming garden with children playground, hammoc and a barbecue.


Vila Jasmina is loved by families with children, couples, friends, cyclists and spa guests, thanks to the ideal location in a silent part of Trebon, only 5 minutes of a comfortable walk to the historical center.

01.JPG 02.JPG 03.JPG 04.JPG 05.JPG 07.JPG DSC_8409.JPG P1310766.JPG DSC_8408.JPG DSC_8406.JPG

Co vám náš rodinný penzion nabízí?

 • Přepychové ubytování v šesti originálních, prostorných a světlých apartmánech s důrazem na detail a přímo v Třeboni.

„Vila Jasmína stojí v krásné a klidné čtvrti, přesto kousek od historického centra Třeboně. Pokoje jsou velmi dobře vybavené a útulné. (Majitelka sympatická mladá paní.) Strávili jsme zde velmi příjemné podzimní dny.“

Mgr. Monika Vodrážková

 • Každý apartmán má vlastní plně vybavenou kuchyň i koupelnu s toaletou.

„Ubytování je super, nové, čisté, se zcela zařízenou kuchyní, televizí i připojením na internet. Parkování je možné přímo na dvoře vily a cyklisté si mohou kola zamknout do garáže. Všem návštěvníkům Vilu Jasmínu vřele doporučuji a paní majitelce děkuji.“

Jana Rounová

 • Chcete se vykoupat v Moři? Prolétnout v Oblacích? Či je libo schovat se v Kapradí? Vidět krásu Kapky vody anebo se podívat do Velryby? A co takhle zachumlat se do měkkého Klubka? Prohlížejte a vybírejte z našich originálně vyzdobených apartmánů na stránce Ubytování.
_DSC7203e.jpg _DSC7188e.jpg PICT4167.JPG PICT2962c2.jpg DSC_8478.JPG DSC_8484.JPG DSC_8681.JPG DSC_9438.JPG DSC_8549.JPG P1310794.JPG

Kde nás najdete?

Vila Jasmína má nejlepší polohu pro ubytování v Třeboni! Přesvědčte se sami

 • Penzion se nachází v klidné prvorepublikové vilové čtvrti pouze 5 minut procházkou parkem do centra města Třeboně.
 • Naše ulice tvoří přirozenou tichou „promenádu“ spojující Bertiny Lázně a Lázně Aurora.
 • Ubytování v našem penzionu pohladí všechny Vaše smysly. Vila Jasmína je obklopena jedinečnou rozlehlou zahradou s posezeními, přičemž do její vlahé zeleně a květin míří okna všech apartmánů.

„Načerpala jsem u Vás novou energii. Posezení v zahradě bylo inspirativní a báječné pro uvolnění stresu a navození harmonie. Všude je cítit, s jakým vkusem a láskou jste společně s Vaší rodinou vilu upravili. Ještě jednou děkuji za krásné dny ve Vaší Vile Jasmíně. Pěkné dny a nadále mnoho spokojených hostů přeji!“

 

Alexandra Svobodová.

Veškeré informace jsme Vám připravili...

Ať do Třeboně na týden nebo jen na víkend, rodiny s dětmi, páry, přátelé, cyklisté i lázeňští hosté, jste vřele vítáni!

Vyberte si odkaz a klikněte pro více informací právě pro Vás:

Máte speciální přání?

 • Zdarma jsme pro Vás připravili
  Internetové připojení, TV, Kávu, čaj a malou dobrotu na přivítanou.

Dále: úschovu kol, parkování v objektu, gril, dary zahrady, dětské hřiště, přehled kulturních akcí v Třeboni a okolí, knihy, časopisy včetně místního tisku, mapy a další milé drobnosti.

 • Nezapomněli jsme ani na nadstandardní mimi vybavení a koutek v zahradě pro děti s hřištěm, pískovištěm, trampolínou a hračkami.

"Moc děkujeme za super ubytování! Nejvíce jsme ocenili klidné a příjemné prostředí s moc sympatickou paní domácí. Jelikož máme miminko, tak i možnost posezení na zahradě s pískovištěm a bazénkem. Těšíme se zase někdy na viděnou!"

 

Veronika Beyrová s rodinou

 • Osobní přístup a ochota Vám s čímkoli pomoci jsou pro nás samozřejmostí.
Helena Grafova
Vila Jasmína

Helena Gráfová

Jablonského 571, Třeboň
+420 725 837 602

info@vilajasmina.cz


Any questions?
Do not hesitate to ask.
Zajímají vás výhodné nabídky, akce a novinky našeho penzionu?

Zadejte e-mailovou adresu a my vám napíšeme, kdy se k nám obzvlášť vyplatí zajet!